#

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım hizmetimiz ile, en güncel yazılım ve grafik tasarım teknolojilerini kullanarak, kurumların veya işletmelerin kurumsal kimliklerinin internette en doğru şekilde lanse edilmesine imkân tanımaktayız.

 Unutmamanız gerekir ki, internette firmanızı ne kadar iyi tanıtırsanız, o kadar çok geri dönüş elde edebilirsiniz.

#

Mutlaka Web Siteniz Olsun!

Şirketinizin büyüklüğü ya da sektörü ne olursa olsun mutlaka Kurumsal Web Siteniz olsun!

Kurumsal rekabetin çevrimiçi ortamlarda bu denli kızıştığı günümüzde, Profesyonel olarak kurumsal web tasarım hizmeti veren bir web tasarım ajansı ile çalışmanız hayati önem taşımaktadır.

Eğer sizin de profesyonel bir kurumsal web sitesine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım ve yazılım ekibimize bırakmaktır.

''Milyonlarca insanın çevrimiçi olduğu dünyada siz de görünün'' her yönden kazanın.
Unutmayın; Web siteniz, sizin dijital vitrininiz veya ofisinizdir.
left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
#

Neden Atroks Web Tasarım ?

Sizlerin talepleri doğrultusunda hayellerinizdeki web sitesini ortaya çıkarıyoruz.
Siteniz Google ve Mobil cihazlarla %100 uyumludur.
Sitenizdeki tüm sayfalar profesyonel ekibimizce özenle doldurulmaktadır.
Sürpriz ücretlerle karşılaşmazsınız!

Atroks Yazılım ve Bilişim Çözümleri, çağımızın hızla büyüyen değerleri olan “Yazılım ve Bilişim Çözümleri” alanında Denizli de faaliyet gösteren, aynı zamanda hizmetlerini tüm dünyaya sunan, pazarlayan, dünyanın 4 bir yanından güçlü bir müşteri portföyüne sahip olan yeni nesil yazılım ve bilişim çözümleri üreten bir şirkettir. Kendimizi kısaca tüm yönleriyle 360 derece bütünleşik bir yazılım ve bilişim çözümleri sunan şirket olarak tanımlıyoruz.

Kurumsal ve Profesyonel bir bakış açısı ile dijitalde var olmak için doğru yerdesiniz. Çünkü, internetin ülkemizde gelişmeye başladığı ilk günlerden bugüne aynı işi severek yapıyoruz. Atroks, kurulduğu günden bu yana uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih etmiştir. Sadece yaptığı işlerin kalitesi değil, bu ilkeli duruşu rakiplerinden farklılaşmasını sağlamıştır. Biz sadece basit bir Web Tasarım ajansı değiliz !

Tasarım, bir projenin sadece önemli bir bileşeni. Amacımız kullanılabilir, etkili ve başarı dönüşüm oranı yüksek projeler üretmek. Web Tasarım sadece yapmış olduğumuz işlerden bir tanesi… Atroks, proje bitiminde müşterisi ile yollarını ayırmaz. Hizmet verdiği web tasarım projeleri için bakım, destek ve geliştirme desteğinin yanı sıra, dijital pazarlama ekibiyle de, pazarlama desteği sunar.

Profesyonel ve kurumsal bir internet sitesi, İnternet üzerinde çalışacak yazılımlar (b2b, b2c, bayii portalları, intranet ve extranet yazılımlar vb.), Dijital tasarımlar (bannerlar, e-mail tasarımları vb.), Sosyal medya aplikasyonları (Facebook, Twitter, Instagram uygulamaları vb.), Mobil aplikasyonlar (IOS ve Android cep telefonu uygulamaları) gibi, kullanıcılarla internet üzerinden etkileşim sağlayacak tüm işler faaliyet alanına girmektedir. Atroks olarak sunduğumuz tüm web siteleri Responsive(Mobil Uyumlu), Özgün ve Modern Şablon Tasarımı, Dünya Standartlarında(Web 2.0) Kodlama Yapısı, SEO Uyumlu Kodlama ve Site İçi SEO Entegrasyonu gibi kriterler doğrultusunda yapılmaktadır. Bünyemizde yapılan tüm siteler, arama motorlarında kolayca üst sıralarda gözükmekte, bu sebeple işe yarayan, müşterimize olumlu geri dönüşler ile tam anlamı ile kazanç sağlayan projelere dönüşmektedir.

Atroks’un en önemli özelliklerinden birisi de, müşterilerine en yüksek kalitede Web Tasarım hizmetini, çok uygun fiyatlara sunmasıdır. Atroks, tüm bu işleri kendi bünyesinde bulunan profesyonel ve tecrübeli ekibiyle yapmakta ve 2013 yılından bugüne dek edindiği tecrübeyi müşterilerine aktarmaktadır.

Web Tasarım ve Web yazılım alanında uzman olan Atroks, sadece Denizli’de değil, Tüm Türkiye’deki İllere ve farklı ülkelere de web tasarım ve web yazılım hizmeti vermektedir.

Sürekli gelişen yazılım AR-GE işlerimiz Denizli de yer alan ofisimiz tarafından yürütülmektedir. Bu sayede tüm yönleri ile bir çok Web Tasarım ajansından farklılaşmaktadır. Her yaptığı projede en iyi Web Tasarım projelerini oluşturmayı hedefleyen misyonumuz sayesinde de, dijital pazarlama, sosyal medya, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), native reklam, kurumsal web sitesi, ürün tanıtım sitesi, kişisel web sitesi, e-ticaret sitesi, web yazılım, web danışmanlık, sosyal medya danışmanlığı, logo tasarım, kurumsal kimlik, sosyal medya reklam kampanyaları, marka ve patent tescili, SEM(Arama Motoru Pazarlamacılığı), banner reklam, youtube reklamları ve Google Ads gibi dijital dünyada görünürlüğünüzü arttıran her türlü çalışmayı yaparak sizlere her alanda destek vermektedir.

Son olarak Web Teknolojileri alanında kendine güvenen, alanında uzman, tecrübeli, donanımlı, profesyonel bir ekip ile yola çıktık ve yolumuza kararlılıkla devam etmekteyiz.

#

Neler Yapıyoruz ?

HİZMET ÇEŞİTLERİ

Premium Web Tasarım
x.xxx'den başlayan fiyatlarla
Mobil uyumlu & Responsive
Domain ve Hosting
Özgün Sayfa İçerikleri
SEO Optimizasyonu
Uzun Süreli Teknik Destek

Web site fiyatı, tamamen isteklerinize göre şekillenir. Hemen Teklif Alın.

Web Tasarım
Modern, işlevsel, mobil uyumlu, özgün, kullanıcı dostu, ekonomik, yenilikçi, profesyonel, stratejik, yükek geri dönüş ve başarı odaklı web tasarım projeleri üretiyoruz.
Logo & Kurumsal Kimlik
Profesyonel, Yaratıcı, özgün, hatırlanması kolay, kurumsal kimlik, logo, amblem, katalog, broşür, kurumsal evrak, afiş vb. yayınlar oluşturuyoruz.
Özel Yazılım Hizmeti
Web sitenizi istediğiniz özel yazılımlarla entegre ediyoruz. Özel yazılımlarınızı da hayata geçiriyoruz.
SEO Optimizasyonu
Projelerin geliştirilme aşamasında, temel ve modern SEO kurallarını dikkate alıyor ve projenizi bu kurallara göre geliştiriyoruz.
Reklam Yönetimi
Adwords, Facebook, Instagram veya Twitter reklamlarınızın optimizasyon ve yönetimini işi bilen ellere bırakın. Hedef kitlenize sizi biz ulaştıralım.
Web Hosting Çözümleri
Yüksek performans ve yüksek erişilebilirliğe sahip sunucularımızla her zaman, bir adım öndeyiz!
left_bottom_02left_bottom_01
right_bottom_02right_bottom_01
#

Web Tasarım Hizmetlerimiz

TÜM HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım Projesi
150
+
Memnuniyet Oranı
98
%
Referans
120
+
Başarılı Çalışma
98
%
left_top_02left_top_01
right_top_02right_top_01
#

Nasıl Yapıyoruz ?

PROJE ÖZELLİKLERİ

Özgün Tasarım
Web sitenizi alışılmışın dışında tamamen farklı özgün tasarım ve özgün içerik ile tasarlıyoruz.
Tam Mobil Uyum
Responsive kodlama ile web sitenizin tüm cihazlarda kusursuz görünmesini sağlıyoruz.
Temiz Kodlama
Web sitenizde bilinen karmaşık kodlamaların aksine çok sade ve web dostu kodlama yapıyoruz.
Web Standartları
Tüm tasarım, altyapı ve kodlama aşamalarını web standartlarına uygun olarak yapıyoruz.
Hız Aşırtma
Özgün kodlama yöntemimiz ve çeşitli yöntemler ile web sitenizin hızını maksimum'a çıkartıyoruz.
SEO Etkisi
Biz SEO'ya projenin en başında kodlarken başlıyoruz ve faydalarını da anlatmakla bitiremiyoruz.
left_bottom_02left_bottom_01
right_bottom_02right_bottom_01
#

Nasıl Çalışıyoruz ?

YAPIM AŞAMASI

01
Planlama

Proje sahibinin isteği çok iyi analiz edilir, beklenti ve ulaşmak istediğiniz hedefe göre harekete geçilir.

02
Görsel Tasarım

Genel konsept tasarımı ve alt sayfa duruşları belirlenerek grafik tasarımı ve iskelet gövde oluşturulur.

03
Kodlama

Kod Geliştirme, kod Yapısı ile tasarımın uyumlulaştırılması, veri girişi işlemleri gerçekleştirilir

04
SEO Optimizasyonu

Projenin Site içi ve Site dışı optimizasyonu yapılır ve Projenin en iyi geri dönüşleri alabilmesi sağlanır.

05
Yayınlama

Tüm Çalışmalar ve Kontroller Tamamlandıktan Sonra Onayınıza sunulur ve Yayınları.

 • Kurumsal Tanıtım
 • 5 Seviyeli Kategori Sistemi
 • Sınırsız Ürün Ekleme
 • Anket, Form
 • İnsan Kaynakları
 • Google Maps
 • Site içi arama
 • Haberler, Duyurular
 • Finans Verileri
 • Portfolyo
 • Teklif Talep Sistemi
 • Animasyon Alanı
 • Sosyal Medya Entegrasyonu
 • Bayi Listesi
 • Foto Galeri
 • Video Galeri
 • E-ticaret Entegrasyonu
 • Üyelik Sistemi
 • Banner Tanıtım Alanları
 • Diğer Özel İstekleriniz
#

Nasıl Başlıyoruz ?

Web Tasarım Çalışmasına başlamak ya da teklif almak için iletişim formumuzu doldurabilir ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

01
Bize Ulaşın
02
Sizi Dinleyelim
03
Teklifimizi Sunalım

  Satışlarınızı Arttırıyoruz!

  Site içi SEO çalışmalarımızla organik trafiğinizi arttırarak Google gözünde daha otoriter bir web sitesi olmanızı sağlıyoruz.

  • Görünüm ve Kullanıcı deneyiminine önem veriyoruz.
  • Dönüşümü arttıracak siteler tasarlıyoruz.
  • İlgi çekici ve yaratıcı içerikler üretiyoruz.
  • Temiz bir kodlama yapıyoruz.
  #

  Neler Soruluyor ?

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  Web tasarım, son kullanıcıların hedeflenen içeriğe kolayca ulaşması amacıyla yapılan web sayfalarının; yazılımını ve tasarımını ifade eder.

  Günümüzde Web tasarım, şahıs veya firmalar tarafından satışa sunulan ürün veya hizmetleri, kişisel bilgileri ya da hedeflenen içeriği internet ortamında tanıtmak üzere yapılmaktadır.

  Belirli bir hedef ve prensipler ile oluşturulan web tasarımın uygulamaya geçirilmesi, web sitesini meydana getirir.

  Bir başka deyişle; gerçek veya tüzel kişileri ve bu kişilerin sunduğu hizmet veya ürünleri sanal ortamda temsil etmesi için web sitesi yapım işine ve bu kapsamda yapılan çalışmalar bütününe ‘web tasarım‘ denir.

  Web tasarım ilk olarak birçok ön araştırmayla temellendirerek yapılır. Böylelikle web sitenizi firmanızın sektörel veya kurumsal kimliğini yansıtabilecek nitelikte tasarlayabilirsiniz. Web Tasarımın şablon, ikon, font, vektör, renk, çizgi, görsel ve içerik vb. tüm detaylarına özen göstererek hedef kitlenize hitap eden bir bütünlüğe sahip olmasını sağlamalasınız.

  Tasarımlarımızda müşterilerinize her türlü cihazdan kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunmanızı sağlayan mobil uyumluluk (responsive) özelliği olmalıdır. Tasarımlarımız arama motorlarına uyumlu olmalıdır.

  Web Tasarım yaparken izlemeniz gereken en önemli adımlar şu şekildedir;
  1: Web Tasarım Planlaması
  2: Rakip Araştırması
  3: UX(Kullanıcı Deneyimi) Tasarımı
  4: Web Sitesi İçeriği Oluşturma
  5: UI(Kullanıcı Arayüzü) Tasarımı
  6.: Prototip Oluşturma ve Test Etme
  7: Web Sitesini Yayınlamak

   

  Bir web tasarım şirketi seçerken Dikkat edilmesi gereken kriterler şunlardır:

  Kurumsal web tasarım hizmetimiz ile, en güncel yazılım ve grafik tasarım teknolojilerini kullanarak, kurumların veya işletmelerin kurumsal kimliklerinin internette en doğru şekilde lanse edilmesine imkân tanımaktayız. Unutmamanız gerekir ki, internette firmanızı ne kadar iyi tanıtırsanız, o kadar çok geri dönüş elde edebilirsiniz.

  Kurumsal rekabetin çevrimiçi ortamlarda bu denli kızıştığı günümüzde, Profesyonel olarak kurumsal web tasarım hizmeti veren bir web tasarım ajansı ile çalışmanız hayati önem taşımaktadır.

  Atroks olarak ziyaretçilerimize bu konudaki tavsiyemiz, “Şirketinizin büyüklüğü ya da sektörü ne olursa olsun, mutlaka Kurumsal Web Siteniz olsun!”

  Eğer sizin de profesyonel anlamda bir kurumsal web sitesine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım ve yazılım ekibimize bırakmaktır.

  Atroks Yazılım ve Bilişim Çözümleri, çağımızın hızla büyüyen değerleri olan “Yazılım ve Bilişim Çözümleri” alanında Denizli de faaliyet gösteren yeni nesil yazılım ve bilişim çözümleri üreten bir şirkettir. Kendimizi kısaca tüm yönleriyle 360 derece bütünleşik bir yazılım ve bilişim çözümleri sunan şirket olarak tanımlıyoruz.

  Kurumsal ve Profesyonel bir bakış açısı ile internette var olmak için doğru yerdesiniz. Çünkü, internetin ülkemizde gelişmeye başladığı ilk günlerden bugüne aynı işi severek yapıyoruz. Web Tasarım Sistemleri, kurulduğu günden bu yana uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih etmiştir. Sadece yaptığı işlerin kalitesi değil, bu ilkeli duruşu rakiplerinden farklılaşmasını sağlamıştır. Biz sadece basit bir Web Tasarım ajansı değiliz !

  Tasarım, bir projenin sadece önemli bir bileşeni. Amacımız kullanılabilir, etkili ve başarı dönüşüm oranı yüksek projeler üretmek. Web Tasarım sadece yapmış olduğumuz işlerden bir tanesi… Atroks, proje bitiminde müşterisi ile yollarını ayırmaz. Hizmet verdiği Web projeleri için bakım, destek ve geliştirme desteğinin yanı sıra, dijital pazarlama ekibiyle de, pazarlama desteği sunar.

  Profesyonel ve kurumsal bir internet sitesi, İnternet üzerinde çalışacak yazılımlar (b2b, b2c, bayii portalları, intranet ve extranet yazılımlar vb.), Dijital tasarımlar (bannerlar, e-mail tasarımları vb.), Sosyal medya aplikasyonları (Facebook, Twitter, Instagram uygulamaları vb.), Mobil aplikasyonlar (IOS ve Android cep telefonu uygulamaları) gibi, kullanıcılarla internet üzerinden etkileşim sağlayacak tüm işler faaliyet alanına girmektedir. Web Tasarım Sistemleri olarak sunduğumuz tüm web siteleri Responsive(Mobil Uyumlu), Özgün ve Modern Şablon Tasarımı, Dünya Standartlarında(Web 2.0) Kodlama Yapısı, SEO Uyumlu Kodlama ve Site İçi SEO Entegrasyonu gibi kriterler doğrultusunda yapılmaktadır. Bünyemizde yapılan tüm siteler, arama motorlarında kolayca üst sıralarda gözükmekte, bu sebeple işe yarayan, müşterimize olumlu geri dönüşler ile tam anlamı ile kazanç sağlayan projelere dönüşmektedir.

  Atroks’un en önemli özelliklerinden birisi de, müşterilerine en yüksek kalitede Web Tasarım hizmetini, çok uygun fiyatlara sunmasıdır. Web Tasarım Sistemleri, tüm bu işleri kendi bünyesinde bulunan profesyonel ve tecrübeli ekibiyle yapmakta ve 2013 yılından bugüne dek edindiği tecrübeyi müşterilerine aktarmaktadır.

  Sürekli gelişen yazılım AR-GE işlerimiz Denizli de yer alan ofisimiz tarafından yürütülmektedir. Bu sayede tüm yönleri ile bir çok Web Tasarım ajansından farklılaşmaktadır. Her yaptığı projede en iyi Web Tasarım projelerini oluşturmayı hedefleyen misyonumuz sayesinde de, dijital pazarlama, sosyal medya, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), native reklam, kurumsal web sitesi, ürün tanıtım sitesi, kişisel web sitesi, e-ticaret sitesi, web yazılım, web danışmanlık, sosyal medya danışmanlığı, logo tasarım, kurumsal kimlik, sosyal medya reklam kampanyaları, marka ve patent tescili, SEM(Arama Motoru Pazarlamacılığı), banner reklam, youtube reklamları ve Google Ads gibi dijital dünyada görünürlüğünüzü arttıran her türlü çalışmayı yaparak sizlere her alanda destek vermektedir.

  Son olarak Web Teknolojileri alanında kendine güvenen, alanında uzman, tecrübeli, donanımlı, profesyonel bir ekip ile yola çıktık ve yolumuza kararlılıkla devam etmekteyiz.

  right_bottom_02right_bottom_01

  7/24 Aktif Destek

  Destek almak istediğiniz her anda, uzman destek ekibimize 7/24 ulaşarak destek alabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetleriniz ile ilgili sorularınız mı var ? Atroks Destek ekibi tüm bu sorularınızı cevaplamak için bekliyor olacak. Hizmetiniz ile ilgili herhangi bir konuda sorularınız varsa size yardımcı olabilmek için uzman ve tecrubeli bize ulaşın!

  Atroks İle Tanışıma Zamanı

  Atroks, yıllardır işinde uzmanlaşmış profesyonel ve teknik kadro ile profesyonel yazılım ve bilişim çözümleri üretiyor.

  Ürettiğimiz hizmetlerde şirketimiz sorunsuz hizmet garantisini amaç ediniyor ve bu garanti ile müşterilerine hizmet veriyor!

  550+ İşletmeye Hizmet Veriyoruz
  Yüzlerce mikro, küçük ve orta büyüklükteki işletmeye hizmet veriyoruz.
  1400+ Proje Tamamlandı
  Karınca gibi güçlü, Arı kadar çalışkan, Çita kadar hızlıyız! Projelere can veriyoruz.
  2300+ Aktif ve Mutlu Müşteri
  En büyük motivasyonumuz, müşterilerimizin mutlulukla bizi önermesi.
  10+ Yıllık Tecrübe
  '1 Yıllık tecrübe' yazarak başladığımız bu serüvende, 10 yılı doldurarak sizlerle buluştuk! 20. Yılımızda görüşmek üzere!

  Daha çok bilgi

  Yardımcı olmak için buradayız. Bize telefon, E-Posta ya da WhatsApp araclığıyla ulaşın! Daha fazla detay, daha fazla bilgi vermekten mutluluk duyacağız.

  SORUNUZ MU VAR?

  SİZİ ARAYALIM

   WeCreativez WhatsApp Support
   Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
   👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?