SEO Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO, dijital pazarlamanın altın değerinde öneme sahip unsurlarından bir tanesidir.

İnternetin hacminin büyümesi ile ihtiyacı her geçen gün daha da artan SEO danışmanlığı ile Google’da markanızı daha etkili hale getirebilirsiniz. Markanızın tüm dijital varlıkları kontrol edilerek, arama motorlarının istediği optimizasyona getirme süreçlerinin tümünü kapsar.

SEO danışmanlığı belirli bir sürede yapılan bir iş değildir. Herşeyi doğru yaptığınızda olan şeydir. Markanızın dijital ortamda varlığı olduğu sürece yapılması gereken sürekli bir iştir. Düzenli olarak rakipler incelenir, site güncellemeri yapılır, kıyaslamalar yapılır ve bu doğrultuda stratejiler belirlenir.

Dönüşümünüzü Arttırın
SEO uzmanlarımız işinize özel bir SEO stratejisi oluşturur. Daha fazla dönüşüm elde etmeniz için projenizin başından sonuna kadar takibini ve analizini sağlıyoruz. Doğru rakip analizlerimiz ve dönüşüm odaklı yaklaşımımızla müşteri sayınızı arttırmanız için destek oluyoruz!
“İşinizi ikiye katlamanın yolu trafiğinizi ikiye katlamak değil, etkileşim oranınızı ikiye katlamaktır.”
Jeff Eisenberg
left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01

SEO Danışmanlığı Hizmeti

Her ay için yapılan bir aksiyon planı vardır.

Ölçülebilir performans değerlendirmeleri ile ay raporları hazırlanır.

İlk başta site içi çalışmalar belirli bir süreç alsa da, daha sonrasındaki aylarda, rakipler, orta, uzun vade hedefler belirlenir.

SEO kısa sürede etkisini alabileceğiniz bir çalışma gibi görünse de, aynı pozisyonda kalmak için sürekli ve sabırlı bir optimizasyon sağlanması gerektirir.

AYLIK

SEO DÖNGÜMÜZ

Çalışmalarımızı çok katmanlı ve profesyonel bir iş akışıyla gerçekleştirmekteyiz.

01
Anahtar Kelimeleri Belirle
02
Rakip Analizi Yap
03
Strateji ve Hedefleri Belirle
04
Çalışma Takvimi Oluştur
05
Müşteriyi Bilgilendir

  Nasıl Başlıyoruz ?

  SEO Çalışmasına başlamak ya da teklif almak için iletişim formumuzu doldurabilir ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

  Trafiğinizi Arttırıyoruz

  Site dışı SEO çalışmalarımızla organik trafiğinizi arttırarak Google gözünde daha otoriter bir web sitesi olmanızı sağlıyoruz.

  • Organik link alımı ile site için backlinkler oluşturuyoruz.
  • Sosyal medyayı kullanarak trafik akışı yaratıyoruz.
  • Video içerikler geliştirerek, SEO’ya katkıda bulunuyoruz.
  • Blog yayınlarına farklı sitelerden backlink oluşturuyoruz.
  Yapılmış SEO Projesi
  150
  +
  Başarı Oranı
  98
  %
  Ödüller
  7
  +
  Mutlu SEO Müşterisi
  110
  +

  SEO, web sitenizin arama motoru sonuçlarında daha iyi pozisyona gelmesi için yapılan çalışmaların bütünüdür. Web sitenizin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılması ile alakalı sorgularda pozisyonunuz iyileşecektir.

  Google’da yapılan bir araştırmaya göre, ilgili anahtar kelime sonuçlarında potansiyel müşterinin sizin web sitenizi ziyaret etme oranı;

  1. Sırada Yer Alıyorsanız: %33

  2. Sırada Yer Alıyorsanız: %18

  3. Sırada Yer Alıyorsanız: %12

  Bu nedenle ilk 3 sırada yer almanız markanızın hem bilinirliği, hem de organik yeni müşteriler kazanmak için oldukça faydalı olacaktır. Diğer dijital pazarlama faaliyetlerine oranla daha düşük maliyetli ve sonuç odaklıdır.

  On Page (Site İçi) ve Off Page (Site Dışı) olmak üzere iki şekilde yapılır.
  On Page SEO: Web sitesindeki bütün sayfaların optimize edilerek arama motorları ve kullanıcılar için kullanışlı bir hale getirilmesidir.
  Off Page SEO: Referanslar, sosyal medya çalışmaları, tavsiyeler ile sitenizin hem kullanıcı hem de bot’lar için bilinirliği artıran çalışmalardır.

  Organik arama trafiği, herhangi bir reklam ya da sponsor ücreti ödemeden doğal bir şekilde arama motoru sonuçlarından web sitenize gelen oturumları ifade eder.

  SEO danışmanlığı düzenli olarak alınması gereken bir hizmettir. Rakiplere ve sitenizin durumuna göre süreç içerisinde farklı SEO stratejileri oluşturulmalıdır.

  Eğer bütçeniz varsa her ikisini de! SEO, Google Ads ile karşılaştırdığımızda daha uzun vadeli bir yatırımdır. Google Ads’te ise para harcamaya başladığınız an görünür olursunuz. Bu bir avantajdır. Fakat SEO’ya kıyasla daha az etkilidir.

  Elbette SEO ile üst sıralarda yer almak için her an ödeme yapmanıza gerek yok! Üstelik istatistikler gösteriyor ki SEO ile sağlanan yani doğal sonuçlardan elde edilen müşterilerin dönüşüm oranı Google Reklamlarına göre çok daha fazla.

  • Organik link alımı ile site için backlinks oluşturma
  • Sosyal medya ile trafik dönüşümü yaratmak
  • Video içerikler geliştirerek, SEO’ya katkıda bulunmak
  • Blog yayınlarına farklı sitelerden backlink oluşturmak

  Site içi SEO çalışmaları, Atroks SEO danışmanlarımızın öncelikli görev tanımları arasında yer almaktadır. Web siteniz üzerindeki içerikleri düzenleyerek, arama motorlarına uyumlu hale getirmek için bu çalışmaların yapılması gerekir. Bu aşamada yapılan işler;

  • Sayfalardaki başlık etiketleri (H1, H2, H3 vb.)
  • Sayfadaki etiket ve kategori ağacının düzenlenmesi
  • Meta açıklamaların revize edilmesi
  • Orijinal içerik kontrolü ve üretimi
  • Anahtar kelime analizi sonrasında fikir ve alternatiflerinin bulunması
  • Sayfa üzerindeki anahtar kelime yoğunluğunun belirlenmesi ve süreç içerisinde kontrolünün sağlanması
  • Site haritasının oluşturulması ya da optimize edilmesi
  • Başlık ve anahtar kelime kullanımları
  • Site hızının kontrolü ve artırılması için çalışmaların yapılması (image sizes)
  • Mobil SEO çalışmalarının devreye alınması
  • Google arama algoritma yeniliklerinin takip edilerek, yeni algoritmalara uygun bir şekilde bu çalışmaları yeniden yapılandırmak
  • Yapılan çalışmalarla ilgili öncesi/sonrası raporları hazırlamak

  Çalışmaya başladığımız ilk haftalarda yükselişlere şahit olursunuz.

  Diğer SEO danışmanlığı sağlayan kuruluşlardan farkımız; siteniz için önemli olan kritik zamanı boşa harcamıyoruz! Site içi SEO raporu hazırlanırken bir yandan da içerikleriniz gözden geçiriliyor, aynı zamanda backlink profiliniz analiz ediliyor ve temizleniyor, gördüğümüz acil hataları göz boyamak adına bekletmiyoruz ve ivedilikle düzeltiyoruz.

  Boşa geçen her anda, rakiplerinizin sizi geçmek ya da sizinle olan farklarını arttırmak için adımlar attığının bilincinde ve farkındayız..

  Kısaca bir çok işi aynı anda yapabildiğimiz bir ekibe sahip olduğumuz için vaktinizi boşa harcamıyoruz.

  Net bir fiyat söylemek maalesef mümkün değil. Bu fiyat sitenizin rekabet düzeyine, anahtar kelime sayısına, seçilen anahtar kelimelerin rekabet düzeyine, sitenizin otoritesine, sitenizin yaşına, sitenizin yazılımına ve site içi optimizasyon durumuna göre değişkenlik gösterir.

  SEO danışmanlık hizmetimiz ilk haftadan itibaren etkisini göstermekte olup, ortalama olarak 6 aylık bir yoğun çalışma süreci gerektirir.

  Aylık olarak ödenmesi gereken SEO danışmanlığı hizmet bedelimiz minimum 1.500 TL‘den başlamaktadır. Bu en basit rekabet düzeyine sahip projeler için geçerli bir ücrettir.

  Bizim portföyümüzde aylık 1.500 TL ile hizmet vermiş olduğumuz markalar olduğu gibi, aylık 25.000 TL ile hizmet verdiğimiz markalar da mevcuttur. Bu fiyat tamamen sitenizin durumu ve sizin beklentilerinize göre şekillenmektedir.

  Ortalama olarak SEO danışmanlığı ücretleri 2.500 TL ile 5.000 TL arasında olmaktadır.

  Proje başarıya ulaştığında eğer sektörünüz aşırı rekabetli bir sektör değilse, daha makul ücretlerde olan mevcut konumu koruma hizmetleri de sağlamaktayız.

  Bizden aldığınız her türlü hizmeti, 1 ay önceden haber vermek koşuluyla dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

  Sizi uzun vadeli sözleşmeler altında bizimle çalışmaya mecbur bırakmıyoruz.

  right_bottom_02right_bottom_01

  7/24 Aktif Destek

  Destek almak istediğiniz her anda, uzman destek ekibimize 7/24 ulaşarak destek alabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetleriniz ile ilgili sorularınız mı var ? Atroks Destek ekibi tüm bu sorularınızı cevaplamak için bekliyor olacak. Hizmetiniz ile ilgili herhangi bir konuda sorularınız varsa size yardımcı olabilmek için uzman ve tecrubeli bize ulaşın!

  Atroks İle Tanışıma Zamanı

  Atroks, yıllardır işinde uzmanlaşmış profesyonel ve teknik kadro ile profesyonel yazılım ve bilişim çözümleri üretiyor.

  Ürettiğimiz hizmetlerde şirketimiz sorunsuz hizmet garantisini amaç ediniyor ve bu garanti ile müşterilerine hizmet veriyor!

  550+ İşletmeye Hizmet Veriyoruz
  Yüzlerce mikro, küçük ve orta büyüklükteki işletmeye hizmet veriyoruz.
  1400+ Proje Tamamlandı
  Karınca gibi güçlü, Arı kadar çalışkan, Çita kadar hızlıyız! Projelere can veriyoruz.
  2300+ Aktif ve Mutlu Müşteri
  En büyük motivasyonumuz, müşterilerimizin mutlulukla bizi önermesi.
  10+ Yıllık Tecrübe
  '1 Yıllık tecrübe' yazarak başladığımız bu serüvende, 10 yılı doldurarak sizlerle buluştuk! 20. Yılımızda görüşmek üzere!

  Daha çok bilgi

  Yardımcı olmak için buradayız. Bize telefon, E-Posta ya da WhatsApp araclığıyla ulaşın! Daha fazla detay, daha fazla bilgi vermekten mutluluk duyacağız.

  SORUNUZ MU VAR?

  SİZİ ARAYALIM

   WeCreativez WhatsApp Support
   Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
   👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?