#

Özel Yazılım Geliştirme

Özel Yazılım, firmanın mevcut standartlar dışında kendine özgü ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturmak istediği programların bütünüdür.

Başka bir deyişle müşterinin yazılıma değil, yazılımın müşteriye uyarlanmasıdır.

 Özel yazılım, standart ve işletmelere özel yazılımlar olmak üzere iki genel kategoriye ayrılırlar. Ancak her işletmenin hem farklı iş yapış şekilleri hem de farklı kültürleri bulunması sebebiyle, işletmelerin ortak özellikleri baz alınarak hazırlanan standart yazılımlar problemleri çözmede yüzeysel çözümler sunmaktan öteye gidemezler. Bu nedenle dünya üzerinde uluslararası ve yerel işletmeler özel yazılım avantajlarını kullanıp rakiplerinden farklılaşarak karlılıklarını artırırlar.

#

Özel Yazılım Verimliliği Arttırır!

Giderek büyüyen teknoloji dünyasında iş gücünden tasarruf etmeniz ve daha verimli bir çalışma ortamının oluşmasını sağlamak artık çok kolay.

İş dünyasında özel yazılım kelimesinin yaygınlaştığı bu dönemde Atroks ailesi olarak kurumlara tam verimlilik ve kullanılabilirlik sağlayan özel yazılım çözümleri üretiyoruz.

#

Siz İsteyin, Biz Yapalım!

Uzman ekibimiz sayesinde iş gücü maliyetlerinizi düşürürken kurum içi verimliliğinizi yükseltiyoruz. Ürettiğimiz küçük, orta veya büyük ölçekli özel yazılımlar sayesinde işinizi daha da kolaylaştırarak sizi daha ileriye taşıyoruz.

left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
#

Neden Atroks Özel Yazılım ?

Sizlerin talepleri doğrultusunda en uygun yazılımı ortaya çıkarıyoruz.
Yazılmılarımız tüm cihazlarla %100 uyumludur.
Yazılımınızın her aşaması özenle hazırlanmaktadır.
Sürpriz ücretlerle karşılaşmazsınız!

Atroks Yazılım ve Bilişim Çözümleri, çağımızın hızla büyüyen değerleri olan “Yazılım ve Bilişim Çözümleri” alanında Denizli de faaliyet gösteren, aynı zamanda hizmetlerini tüm dünyaya sunan, pazarlayan, dünyanın 4 bir yanından güçlü bir müşteri portföyüne sahip olan yeni nesil yazılım ve bilişim çözümleri üreten bir şirkettir. Kendimizi kısaca tüm yönleriyle 360 derece bütünleşik bir yazılım ve bilişim çözümleri sunan şirket olarak tanımlıyoruz.

Kurumsal ve Profesyonel bir bakış açısı ile dijitalde var olmak için doğru yerdesiniz. Çünkü, internetin ülkemizde gelişmeye başladığı ilk günlerden bugüne aynı işi severek yapıyoruz. Atroks, kurulduğu günden bu yana uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih etmiştir. Sadece yaptığı işlerin kalitesi değil, bu ilkeli duruşu rakiplerinden farklılaşmasını sağlamıştır. Biz sadece basit bir Yazılım ajansı değiliz !

Tasarım, bir projenin sadece önemli bir bileşeni. Amacımız kullanılabilir, etkili ve başarı dönüşüm oranı yüksek projeler üretmek. Yazılım  sadece yapmış olduğumuz işlerden bir tanesi… Atroks, proje bitiminde müşterisi ile yollarını ayırmaz. Hizmet verdiği yazılım projeleri için bakım, destek ve geliştirme desteğinin yanı sıra, dijital pazarlama ekibiyle de, pazarlama desteği sunar.

 

Atroks özel yazılım hizmetleri, yetenekli ve geniş ekibi sayesinde çok kapsamlı bir alana yayılmıştır. Bu hizmet alanları; Web uygulama geliştirme, mobil uygulama geliştirme, Android uygulama geliştirme, IOS uyglama geliştirme, hybrid uygulama geliştirme, çapraz platform uygulamaları (Cross Platform Development), giyilebilir uygulama geliştirme (wearable app development), bulun tabanlı hizmetler, windows uygulama geliştirme, desktop uygulama geliştirme, veritabanı tasarım ve çözümleri, yazılım testleri gibi kullanıcılarla etkileşim sağlayacak tüm işler faaliyet alanına girmektedir.

 

Atroks, Windows Desktop Yazılımlarıyla, işinize özel ve uygun olan CRM, ERP, PIM AMS, CMS, MAP yazılımları üretmektedir. İşinize uygun olan otomasyon çözümleri, sipariş yönetim panelleri / sistemleri, ürün üretim zincir yazılımları, web bot yazılımları ve benzeri masaüstü yazılımları için hemen teklif alın.

Atroks olarak aynı zamanda Web tasarım, SEO Danışmanlığı, Web Hosting, Sanal Sunucu kiralama  ve Fiziksel sunucu kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Atroks’un en önemli özelliklerinden birisi de, müşterilerine en yüksek kalitede Yazılım hizmetini, çok uygun fiyatlara sunmasıdır. Atroks, tüm bu işleri kendi bünyesinde bulunan profesyonel ve tecrübeli ekibiyle yapmakta ve 2013 yılından bugüne dek edindiği tecrübeyi müşterilerine aktarmaktadır.

Windows masaüstü yazılım alanında uzman olan Atroks, sadece Denizli’de değil, tüm Türkiye’ye özel yazılım hizmeti vermektedir.

Sürekli gelişen yazılım AR-GE işlerimiz Denizli de yer alan ofisimiz tarafından yürütülmektedir. Bu sayede tüm yönleri ile bir çok yazılım  ajansından farklılaşmaktadır. Her yaptığı projede en iyi yazılım projelerini oluşturmayı hedefleyen misyonumuz sayesinde de, dijital pazarlama, sosyal medya, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), native reklam, kurumsal web sitesi, ürün tanıtım sitesi, kişisel web sitesi, e-ticaret sitesi, web yazılım, web danışmanlık, sosyal medya danışmanlığı, logo tasarım, kurumsal kimlik, sosyal medya reklam kampanyaları, marka ve patent tescili, SEM(Arama Motoru Pazarlamacılığı), banner reklam, youtube reklamları ve Google Ads gibi dijital dünyada görünürlüğünüzü arttıran her türlü çalışmayı yaparak sizlere her alanda destek vermektedir.

Son olarak Yazılım Teknolojileri alanında kendine güvenen, alanında uzman, tecrübeli, donanımlı, profesyonel bir ekip ile yola çıktık ve yolumuza kararlılıkla devam etmekteyiz.

#

Neler Yapıyoruz ?

HİZMET ÇEŞİTLERİ

Özel Yazılım Hizmeti
3000'den başlayan fiyatlarla
Tamamen Size Özel
360 Derece Yetenekli Kadro
Hızlı İş Akışı
Uzun Süreli Teknik Destek

Özel yazılım fiyatları, tamamen isteklerinize göre şekillenir. Hemen Teklif Alın.

Windows Yazılım
Ticari Programlar, Kobi Yazılımları, İnsan Kaynakları, E-Tİcaret, İçerik Yönetim, Mağaza, Satış gibi yazılımları üretiyoruz.
Mobil Yazılım
IOS ve Android platformlarında uygulamalar geliştirerek, müşterilerimize mobil uygulama hizmeti de sunuyoruz..
Web Yazılım
Web sitenizi istediğiniz özel yazılımlarla entegre ediyoruz. Özel yazılımlarınızı da hayata geçiriyoruz.
IoT Uygulamaları
Firmanıza özel IoT çözümleriyle verilerinizden en yüksek verimi elde edin. Tüm cihazlarınızı uzaktan kontrol edin!
Robotik Yazılım Çözümleri
Özelleştirilmiş robot tasarımı, robot kontrol uygulamaları, robotik programlama ve danışmanlık hizmetini veriyoruz.
Eğitim ve Danışmanlık
Teknoloji projelerinin danışmanlığı. Kurumunuza özgü yazılım eğitimleri ve teknolojik altyapı danışmanlığı veriyoruz
Özel Yazılım Projesi
110
+
Memnuniyet Oranı
98
%
Referans
65
+
Başarılı Çalışma
98
%
#

Nasıl Yapıyoruz ?

PROJE ÖZELLİKLERİ

Özgün Tasarım
Yazılımlarınız tamamen özgün bir şekilde UI ve UX kriterleri dikkate alınarak özenle tasarlanır.
Tüm Cihazlarla Uyum
Responsive kodlama ile yazılımlarınızın tüm cihazlarda kusursuz görünmesini sağlıyoruz.
Temiz Kodlama
Yazılımlarda bilinen karmaşık kodlamaların aksine çok sade ve performans odaklı kodlama yapıyoruz.
Platform Standartları
Tüm tasarım, altyapı ve kodlama aşamalarını platform standartlarına uygun olarak yapıyoruz.
Yüksek Performans
Tecrübeli ekibimiz sayesinde yazılımınızın performansını maksimum'a çıkartıyoruz.
Sonuç Odaklı
Yaptığımız yazılımlarla işinizin kolaylaşacağının garantisini sunuyoruz.
#

Nasıl Çalışıyoruz ?

YAPIM AŞAMASI

01
Planlama

Proje sahibinin isteği çok iyi analiz edilir, beklenti ve ulaşmak istediğiniz hedefe göre harekete geçilir.

02
Görsel Tasarım

Genel konsept tasarımı ve alt sayfa duruşları belirlenerek grafik tasarımı ve iskelet gövde oluşturulur.

03
Kodlama

Kod Geliştirme, kod Yapısı ile tasarımın uyumlulaştırılması, veri girişi işlemleri gerçekleştirilir

04
BETA Aşaması

Projenin kodlamasının bitmesinin ardından test edilmesi ve problemlerin düzeltilmesi için BETA olarak kullanıma açııyoruz.

05
Yayınlama

Tüm çalışmalar ve kontroller tamamlandıktan sonra onayınıza sunulur ve yayınlanır.

Hemen Teklif Alın

100
%
PERFORMANS
100
%
VERİMLİLİK
2500
+
MÜŞTERİ
#

Nasıl Başlıyoruz ?

Web Tasarım Çalışmasına başlamak ya da teklif almak için iletişim formumuzu doldurabilir ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

01
Bize Ulaşın
02
Sizi Dinleyelim
03
Teklifimizi Sunalım

  #

  Neler Soruluyor ?

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  Özel yazılım firmaların kendi iş süreçlerine özel olarak geliştirdikleri, piyasada hazır olarak satılan programlardan farklı olarak üretilen sistemler olarak tanımlanabilir.

  Bu ürünler, şirketlerin belli ihtiyaçlarına yönelik olarak ortaya çıkıyor ve bu ihtiyaçları, eksikleri ya da aksaklıkları gidermek adına pratik ve daha düşük maliyetli çözümler üretilir.

  Bu sistemler, yazılım firmaları tarafından uzun araştırmalar ve detaylı çalışmalar ışığında tasarlanır. Sistemler ortaya çıkarıldıktan sonra, satın alan şirkete entegre edilir. Özel yazılım firmaları sadece bu sistemlerin tasarlanması ve yazılmasından sorumlu olmaz; aynı zamanda satış sonrası hizmetler de bu firmaların sorumluluğunda olur. Bu kapsamda gerekli eğitim ve geliştirme desteği de yine üretici firmalar tarafından sağlanabilir.

  Özel yazılım firmaları genellikle hazır paket yazılımlara karşıdır ve şirketlere özel çözümler üretir.Bunun için kendilerine özel yazılım satın almak için başvuran şirketlerin öncelikle taleplerini dinler ve ihtiyaçlarını anlamaya çalışır. Ancak bazen müşteriler, ihtiyaçlarını tam olarak yazılım firmasına aktaramayabilir ya da ihtiyacını yanlış tespit etmiş olabilir. Bu da yazılım firmasının, sadece müşterinin briefine göre yarattığı ürünün hiçbir işe yaramamasına sebep olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına müşteriyi dinledikten sonra yazılım firması, bir de müşteri şirketi kendi analiz eder. Kendine özel teknolojiler ve teknikler kullanarak gerçekleştirilen analizler belli bir süre devam eder. Analiz sürecinde elde edilen veriler, müşterinin de talepleri doğrultusunda bir proje hazırlanır.

  Yazılım firmaları genellikle müşteri ile iletişim halinde projeleri sürdürür. Çünkü bu tarz büyük yazılım projelerinde yapılabilecek en ufak değişiklik ya da hata, bütün bir projenin baştan aşağı değişmesine sebep olabilir. Bu nedenle projeler adım adım yazılır ve her adım müşterinin onayını aldıktan sonra tamamlanarak bir sonraki adıma geçilir. Bu da hem müşterinin sabırsızlanmasına hem de yazılım firmasının emeklerini boşa gitmesine engel olur.

  Yazılım firması tarafından tamamlanan proje, müşteri firmanın iş akışlarına entegre edilir. Bu süreçte de eğitim ve destek hizmeti sunan yazılım firmaları, firmanın yazılımı tamamen kendi başına kullanabilecek düzeye gelene kadar ortak çalışmalarını sürdürür. Bu tarz detaylı ve büyük yazılım ürünlerinin kullanımları yıllara yayılacaktır. Dolayısıyla sürekli gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurabilmesi için geliştirilmesi ve bakımlarının yapılması gerekir. Bunlar da yine yazılım firmalarının sorumluluğu dahlindeki hizmetler arasında yer alır.

  Özel yazılım kullanarak şirketler, mevcut varlıklarını bulundukları noktadan çok daha ileriye çok daha kısa sürede taşıyabilirler. Bunun en büyük etkisi, özel yazılımların tam olarak o şirkette değiştirilmesi, eklenmesi, çıkarılması gerekenler gözetilerek tasarlanıyor olmasından kaynaklanır. Çoğunlukla şirketler, piyasada hazır olarak bulunan yazılım paketlerini denedikten sonra özel yazılım satın almaya ihtiyaç duyarlar. Çünkü hiçbir hazır yazılım paketi, işletmenin tüm ihtiyaçlarına 360 derece çözüm sağlayamaz. Dolayısıyla bu paketlerin başarısız deneyimlerinin ardından özel yazılım projelerine başvurulur.

  Şirketlerin özel yazılım kullanma ihtiyacı pek çok nedenden doğabilir. En sık karşılaşılan nedenlerden biri, şirketin herhangi bir problem yaşamasıdır. Yani önce problem doğar, şirkette kriz yaşanır, o kriz geçici bir süreyle atlatan şirket aynı riski tekrar göze alamayınca özel yazılım projesi satın almaya ikna olur. Her ne kadar doğru olan bu olmasa da genellikle şirket yatırımları, bu şekilde başlar. Ancak bazen de şirketler herhangi bir sorun yaşamadan, daha çok büyümek ve daha çok kar elde etmek amacıyla özel yazılım çözümlerine başvuruyor olabilir. Bunlar ise daha çok, belli bir karlılığa ulaşmış, yazılım ürünlerine yatırım yapabilecek bütçeyi ayırabilecek ve teknolojiye inanan gelişmekte olan şirketler olarak karşımıza çıkar. O halde şirketlerin neden özel yazılım ihtiyacı duyduğunu maddeler halinde şöyle sıralayabiliriz;

  • Büyümek
  • Karlılığı yükseltmek
  • Verimliliği arttırmak
  • Şirket içi yönetimi tek bir yerden sağlamak
  • Mobilleşmek
  • Hızlanmak
  • Tasarruf yapmak ve maliyetleri düşürmek
  • Teknolojinin gücünden faydalanmak
  • Hem şirket içi hem şirket çevresiyle sağlıklı iletişim kurmak

  Özel yazılımların her şeyden önce oldukça büyük yatırımlar olduğunu unutmamak gerekir. Orta ölçekli bir şirket bütçesinin büyük kısmına karşılık gelebilecek kadar değerli olan bu yatırımların, doğru yere yapıldığından emin olmak çok önemlidir. Bu da hangi özel yazılım firması ise çalışılacağına doğrudan bağlıdır. Buna karar vermeden önce elbette bu yazılım için şirket içerisinde bir ekip yaratmak ve sadece şirket için çalışmasını sağlamak mümkün mü, bunun için bütçe ayrılabilir mi kararını vermek faydalı olacaktır. Eğer sadece tek bir şirkete özel çalışabilecek bir iç ekip oluşturmak mümkünse süreç çok daha sağlıklı ilerleyecektir. Çünkü bu ekip hem tüm konsantrasyonunu bu şirkete verecek hem de şirketin işleyişine birebir şahit olarak şirketi dışarıdaki bir firmadan çok daha iyi tanıyabilecektir. Ancak bir ekip kurmanın maliyeti, bir özel yazılım satın almaktan çok daha fazla olacağından şirketler genellikle bundan uzak durur.

  Ekip kurmak ya da hangi firma ile çalışılacağına karar verildikten sonra gelen en önemli adım, çalışanları ve tüm işletmeyi bu sürece hazırlamaktır. Her çalışanın bu yatırıma inandığından ve bu değişim sürecine katılmak istediğinden emin olmak gerekir. Aksi takdirde işleyişte bazı aksaklıklar yaşanabilir. Bu yeniliğe ayak uydurmayı reddedecek çalışanlar ya da zorlanacağını düşünenler olabilir. Bunun için yeni gelecek özel yazılımın şirkete nasıl katkılar sağlayacağını, işleri nasıl kolaylaştıracağını ve çalışanları nasıl geliştireceğini anlatmak önemlidir. Çalışanları ikna etmek, istekli kılmak için gerekli bilgilendirmeler yapılmalıdır. Bunun için yazılım firması ile tanıştırmak ve süreci işin uzmanlarından dinlemelerini sağlamak etkili olacaktır. Bunlara ek olarak, yatırımda söz sahibi olan yönetim ekibiyle de ortak fikre sahip olmak önelidir. Yazılım firmasının teknik anlamda gerekli olan mevcut bazı teknolojileri kaldırmak, değiştirmek istemesi gibi durumlar oluşabilir. Bunun için karar merciinin tek fikirde buluşması ve işi uzmanlarına bırakması sürecin kolayca ilerlemesine yardımcı olacaktır.

  Özel yazılım firması seçerken dikkat etmek gerekenlerin başında, firmanın daha önceden böyle bir proje deneyimi olup olmadığıdır. Daha önceden tamamlanmış ve müşterileri tarafından hala kullanılmaya devam edilen ürünleri tasarlayan ve üreten firmalar, daha güven verici ve başarılı olacaktır. Çünkü uzun ve oldukça detaylı bir çalışma gerektiren özel yazılım projeleri, çalışma sürecinde pek çok sorun ile karşılaşma müsaittir. Çalışılacak firmanın bu problemlerle baş edebileceğinden emin olabilmek adına deneyimli olması önemlidir. Bunun için dilerseniz, firmalardan özel yazılım hizmeti satın almış ve yazılım firması tarafından referans olarak gösterilen şirketler ile iletişime geçerek memnuniyet araştırması yapabilirsiniz.

  Firmanın referans ve deneyimlerinden sonra bakılacak bir diğer unsur ise kullanılan teknolojiler ve çalışan ekibin yetkinlik düzeyi olabilir. Bunlar hakkında bilgi sahibi olmak, yatırım yapacağınız projenin ne kadar kaliteli olacağına dair ipucu verecektir. Güncel teknolojileri kullanabilen firmalar, kendini geliştirmeye önem veriyor demektir. Üstelik güncel teknolojilere ayak uydurmanın yolu da eski teknolojilere hâkim olmaktan geçeceğinden, buna dikkat etmekte fayda var. Üstelik ilk temaslar sırasında firmanın iletişim tarzı önemlidir. Size, tek müşterisi sadece sizmişsiniz gibi hissettirebilen firmalar bu konuda uzman olduklarını da kanıtlamış olurlar. Bu demek oluyor ki tüm işleri yeterli bir ekiple aksatmadan, doğru bir görev dağılımı ve doğru bir planlama ile yapabiliyorlar. Bunlara ek olarak çalışacağınız firmanın ulaşılabilirliği, şeffaflığı gerçek bir ekibe sahip olması (çünkü bu denli büyük projeler bir ekip işidir) gibi detaylara bakmakta fayda var. Bu bilgileri sizden saklamayı tercih eden firmaların bu süreçte size zor durumlar yaşatabileceğini öngörebilirsiniz.

  Şirketler genellikle yeni kurulmadıysa ve oturmuş belli bir çalışma prensibi varsa yeniliğe karşı biraz daha çekimser olabilir. Mevcut düzeni değiştirmek ya da geliştirmek, şirketler için kolay süreçler değildir. Uzun zaman ve büyük emek gerektiren bu yenilik süreçleri genellikle de ciddi bütçeler isteyen yatırımlardır. Bu da şirket karar verici tarafından ertelenmesi daha kolay bir uygulamadır. Ancak değişime hazır olan, yeniliğe açık ve bu süreci kabul eden şirketler sonuca başarılı bir şekilde ulaştıklarında doğru bir adım attıklarının farkına varır. Çünkü özel yazılım ürünleri şirketler için pek çok açıdan avantaj sağlar. Bu avantajlardan şöyle bahsedebiliriz:

  • Özel yazılımlar tamamen şirketlerin kendilerine özel iş akışları dikkate alınarak tasarlanır. Bu da şirketin ihtiyaç ve eksiklerini doğrudan gidermeye yönelik çözümler sağlar
  • Yeni bir yazılımın şirket mevcut alt yapısına uyum sağlayıp sağlamayacağına dair ihtimaller tamamen ortadan kalkar. Özel yazılım mevcut altyapıya uygun olarak üretilir.
  • Yazılımdan en doğru şekilde faydalanabilmek adına özel yazılım firması tarafından teknik destek ve eğitim hizmeti sağlanır.
  • Yazılım şirket verilerine her yerden ve her an kolay ulaşım sağlar. Bu da şirkete mobil olma yeteneği kazandırır. Çalışanlar ve yöneticiler sadece ofiste değil, her yerde şirkete yönelik satış, pazarlama, finans ya da toplantı gibi işlemleri gerçekleştirebilir. Bu sayede şirket hiçbir fırsatı kaçırmadan anında değerlendirerek satışları yükseltebilir. Ayrıca herhangi bir kriz anında anlık olarak müdahale edebilir.
  • Özel yazılımlar şirket verilerini sürekli analiz ederek şirket çalışanları faydalı olabilecek geri bildirimler sağlar. Bu analizler manuel olarak yapılamayacak kadar detaylı ve kapsamlı olduğundan, çoğunlukla sadece bu yazılımların tespit edebileceği fırsat ve riskler önceden tanımlanarak en doğru hamleyi yapmaya izin verir.
  • Şirketin mevcut durumu ile ilgili düzenli raporlar sunar. Bunu günlük, haftalık, aylık, yıllık olarak yapabildiği gibi istenilen özel aralıklarda da anlık olarak rapor almak mümkündür. Bu da çalışanlar üzerindeki ciddi bir iş yükünü hafifletmeye eki eder.
  • Şirketin yaklaşan etkinlikleri, ödemeleri, toplantıları, eğitimleri vb. özel durumları hatırlatarak hiçbir ayrıntının gözden kaçmamasını sağlar.
  • Şirket içi iletişim özel yazılım üzerinden sağlanabilir. Bu yazılım kullanılarak şirket içi yazışmalar, online toplantılar, ortak çalışmalar, belge ve dosya paylaşımı gibi uygulamalar gerçekleştirilebilir. Bu da çalışanların ofise bağlılığı olmaksızın şirket içi etkinliklere katılımını kolaylaştırırken aynı zamanda şirketin farklı bir iletişim yatırımı yapması gereksinimini de ortadan kaldırmış olur.

  Özel yazılımların şirketlere özel olması sebebiyle bahsedilebilecek pek çok avantajı daha olabilir. Ancak genel olarak her şirketin avantajı sayılabilecek maliyetleri düşüre, zamandan tasarruf etme, her yerden erişilebilir olma ve çalışanların iş yükünü hafifletme gibi avantajlarından bahsetmek yanlış olmaz.

  right_bottom_02right_bottom_01

  7/24 Aktif Destek

  Destek almak istediğiniz her anda, uzman destek ekibimize 7/24 ulaşarak destek alabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetleriniz ile ilgili sorularınız mı var ? Atroks Destek ekibi tüm bu sorularınızı cevaplamak için bekliyor olacak. Hizmetiniz ile ilgili herhangi bir konuda sorularınız varsa size yardımcı olabilmek için uzman ve tecrubeli bize ulaşın!

  Atroks İle Tanışıma Zamanı

  Atroks, yıllardır işinde uzmanlaşmış profesyonel ve teknik kadro ile profesyonel yazılım ve bilişim çözümleri üretiyor.

  Ürettiğimiz hizmetlerde şirketimiz sorunsuz hizmet garantisini amaç ediniyor ve bu garanti ile müşterilerine hizmet veriyor!

  550+ İşletmeye Hizmet Veriyoruz
  Yüzlerce mikro, küçük ve orta büyüklükteki işletmeye hizmet veriyoruz.
  1400+ Proje Tamamlandı
  Karınca gibi güçlü, Arı kadar çalışkan, Çita kadar hızlıyız! Projelere can veriyoruz.
  2300+ Aktif ve Mutlu Müşteri
  En büyük motivasyonumuz, müşterilerimizin mutlulukla bizi önermesi.
  10+ Yıllık Tecrübe
  '1 Yıllık tecrübe' yazarak başladığımız bu serüvende, 10 yılı doldurarak sizlerle buluştuk! 20. Yılımızda görüşmek üzere!

  Daha çok bilgi

  Yardımcı olmak için buradayız. Bize telefon, E-Posta ya da WhatsApp araclığıyla ulaşın! Daha fazla detay, daha fazla bilgi vermekten mutluluk duyacağız.

  SORUNUZ MU VAR?

  SİZİ ARAYALIM

   WeCreativez WhatsApp Support
   Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
   👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?