Hakkımızda

Atroks Yazılım olarak faaliyetlerimize 2013 yılında başladık. Sürekli olarak gücümüze güç katarak ilerlediğimiz bu serüvende oldukça geniş bir marka ve hizmet yelpazesine ulaştık.

Atroks’un marka portföyünü Türkiye’nin 81 farklı ilinde yer alan şirketler ve kobiler oluşturmaktadır. Marka portföyümüz yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere çok geniş bir skalada değerlendirilmektedir.

MÜŞTERİ
2300
+
PROJE
1400
+
Kariyer
Atroks olarak her zaman genç, dinamik ve yaratıcı beyinlere ihtiyacımız var! Aramıza katılmak için iletişim sayfamızdan CV'nizi göndermeniz yeterlidir.
Hizmetlerimiz
Atroks, bütçe harcayan değil, işe yarayan çözümler üretir. 360 derece bilişim çözümleri düsturyla sunmakta olduğumuz hizmetlerin tamamına hizmetlerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz!
İletişim
Bizlerle iletişime geçmek için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. Form doldurarak aranmak isteyebilir ya da direk olarak telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz!

Hizmet Felsefemiz

Atroks olarak yıllardır alanında uzmanlaşmış uzman ekibimiz ile yazılım ve bilişim çözümleri üretiyoruz. Tüm hizmetlerimizi amaç edindiğimiz sorunsuz hizmet garantisi ile müşterilerimize sunmaktayız!

Ayrıcalıklı bir hizmet sunan, dürüstlüğü ve güvenilirliği temel kural sayan, teknolojiye önem veren, empati yaparak düşünen, yenilikçi ve çözümcü bir misyon ile: “Müşteri mutluluğunu kendi mutluluğu” sayan bir anlayış benimsiyoruz.

Bu anlayışta hareket eden şirketimiz, kısa sürede çalışanları ve müşterileriyle aynı frekansta buluşmayı başarmıştır.

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimiz ile, gün be gün değişen teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için hazırız.

right_bottom_02right_bottom_01

7/24 Aktif Destek

Destek almak istediğiniz her anda, uzman destek ekibimize 7/24 ulaşarak destek alabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetleriniz ile ilgili sorularınız mı var ? Atroks Destek ekibi tüm bu sorularınızı cevaplamak için bekliyor olacak. Hizmetiniz ile ilgili herhangi bir konuda sorularınız varsa size yardımcı olabilmek için uzman ve tecrubeli bize ulaşın!

Atroks İle Tanışıma Zamanı

Atroks, yıllardır işinde uzmanlaşmış profesyonel ve teknik kadro ile profesyonel yazılım ve bilişim çözümleri üretiyor.

Ürettiğimiz hizmetlerde şirketimiz sorunsuz hizmet garantisini amaç ediniyor ve bu garanti ile müşterilerine hizmet veriyor!

550+ İşletmeye Hizmet Veriyoruz
Yüzlerce mikro, küçük ve orta büyüklükteki işletmeye hizmet veriyoruz.
1400+ Proje Tamamlandı
Karınca gibi güçlü, Arı kadar çalışkan, Çita kadar hızlıyız! Projelere can veriyoruz.
2300+ Aktif ve Mutlu Müşteri
En büyük motivasyonumuz, müşterilerimizin mutlulukla bizi önermesi.
10+ Yıllık Tecrübe
'1 Yıllık tecrübe' yazarak başladığımız bu serüvende, 10 yılı doldurarak sizlerle buluştuk! 20. Yılımızda görüşmek üzere!

Daha çok bilgi

Yardımcı olmak için buradayız. Bize telefon, E-Posta ya da WhatsApp araclığıyla ulaşın! Daha fazla detay, daha fazla bilgi vermekten mutluluk duyacağız.

SORUNUZ MU VAR?

SİZİ ARAYALIM

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
    👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?