Hakkımızda

Mottomuz "Türk, öğün, çalış, güven" - Mustafa Kemal ATATÜRK 

 

ATROKS'a Hoş Geldiniz

Yıllardır işinde uzmanlaşmış profesyonel ve teknik kadro ile profesyonel internet çözümleri üreten şirketimiz amaç edindiği sorunsuz hizmet garantisi ile müşterilerine hizmet veriyor!

Ayrıcalıklı bir hizmet sunan, dürüstlüğü ve güvenirliği temel kural sayan, teknolojiye önem veren empati yaparak düşünenyenilikçi ve çözümcü bir misyon ile: "Müşteri mutluluğunu kendi mutluluğu" sayan bir anlayış benimsiyoruz.
Bu anlayışta hareket eden şirketimiz, kısa sürede çalışanları ve müşterileriyle aynı frekansta buluşmayı başarmıştır. Farklılığından gurur duyan bir kurumsal kimlik ile: İnsanı ön planda tutan bir dinamizmle, hizmet verdiği unsurlara yönelik güven ilkesinden asla ödün vermeden üretken yapısıyla oluşturduğu artı değerden iş ortaklarına hizmet sunarken, gerçekçi, yapılabilir, ölçülebilir hedeflerine ulaşarak, iyi eğitilmiş, iyi seçilmiş, yüksek kalitede, esnek, öğrenen bir yapıya kavuşarak, sektörün öncüleri arasında seçkin ve saygın bir yer edinmeyi amaçlamaktadır.

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimiz ile, gün be gün değişen teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için hazırız.

Ayrıcalıklı bir hizmet sunan, dürüstlüğü ve güvenirliği temel kural sayan, teknolojiye önem veren, empati yaparak düşünen, yenilikçi ve çözümcü bir misyon ile: "Müşteri mutluluğunu kendi mutluluğu" sayan bir anlayış benimsiyoruz. Bu anlayışta hareket eden şirketimiz, kısa sürede çalışanları ve müşterileriyle aynı frekansta buluşmayı başarmıştır. Farklılığından gurur duyan bir kurumsal kimlik ile: İnsanı ön planda tutan bir dinamizmle, hizmet verdiği unsurlara yönelik güven ilkesinden asla ödün vermeden, üretken yapısıyla oluşturduğu artı değerden iş ortaklarına hizmet sunarken, gerçekçi, yapılabilir, ölçülebilir hedeflerine ulaşarak, iyi eğitilmiş, iyi seçilmiş, yüksek kalitede, esnek, öğrenen bir yapıya kavuşarak, sektörün öncüleri arasında seçkin ve saygın bir yer edinmeyi amaçlamaktadır.

Bütçe harcayan değil, işe yarayan çözümler üretmeyi amaçlıyoruz.

Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan işletme-çalışan-müşteri üçlüsünün farkında olarak, kalite politikamızı sürekli yukarı çekmek için teknolojiyi takip eden, müşteri odaklı bir ekip oluşturduk. Atroks internet ve bilişim hizmetleri olarak en önde gelen değerimiz, dürüstlüktür. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz ki, sektörde emin adımlarla ilerleyebilmemiz için, müşterilerimizin güvenini fazlasıyla sağlamalıyız. Atroks internet ve bilişim hizmetleri olarak sattığımız ürün ve hizmetlerin tesliminde ve satış sonrası, desteğinde sorumluluğumuzun büyük olduğunun bilincindeyiz. Atroks internet ve bilişim hizmetleri olarak çok iyi biliyoruz ki, memnun müşteri beraberinde bir çok müşteri getirecektir. Memnun çalışanda müşterilere daha iyi hizmet sunacaktır. Çalışan ve müşteri memnuniyetini sağlamak konusunda elimizden geleni yapmayı hedefliyoruz.